Do służby w kapłaństwie Bóg powołał z naszej parafii:

ks. Bogdan Reformat (1972)

ks. Ryszard Staszak (1972)

ks. Piotr Chorążyczewski (1977)

ks. Rafał Jarmuż (1987)

o. Paweł Kubiak (1995) - kapucyn

o. Tomasz Wołoszyn (2000) – kapucyn

ks. Jakub Turek (2004)

ks. Bartosz Rojna (2017)


Z radością informujemy, że od września 2017 r.  nasz parafianin Mateusz Thomas rozpocznie formację ku kapłaństwu w Arcybiskupim Seminarium Duchownym i na Wydziale Teologicznym. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.


Siostry zakonne:

s. Emma Zdybel - nazaretanka

 

Szanowni Państwo, nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz sie wiecej na temat polityki cookies.

Akceptuje pliki cookie w formie przewidzianej przez strone