15. NIEDZIELA ZWYKŁA 

12.07. AD 2020

 


Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej dzisiaj głoszą Słowo Boże - ojciec Józef Niesłony - i rozprowadzają kalendarze misyjne.


Nabożeństwo Fatimskie w poniedziałek o g. 20.00. Figurę Matki Bożej wniesiemy do kościoła przed wieczorną Mszą św. Na zakończenie nabożeństwa procesja z lampionami.


Na Wieczór poezji religijnej serdecznie zapraszamy w poniedziałek o g. 19.00, czyli przed Nabożeństwem Fatimskim. To spotkanie będzie miało modlitewny charakter. Wiersze autorstwa Pani Ireny Słabej czytać będą różne osoby, całość połączona będzie muzyką w wykonaniu p. Krzysztofa Warguły i wspólnym śpiewem. Tomik wierszy p. Ireny będzie można otrzymać z tej racji składając ofiarę na budowaną w Kowanówku kaplicę.


W ramach przygotowania do Nawiedzenia Matki Bożej, w sobotę: Różaniec o g. 8.30, a Nowenna do MB Częstochowskiej o g. 18.15.


Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedzielę za tydzień od g. 13.00 do 18.00, w tym roku w niedzielę przypada diecezjalny termin dla naszej parafii. Prosimy o wpisanie się na konkretną godzinę adoracji.


Modlitwy na Nowennie we wtorek ofiarujemy o ustanie epidemii oraz o pogodę, która pozwoli zebrać plony ziemi.


Wspomnienie liturgiczne NMP z Góry Karmel przypada w czwartek.


Duszpasterskie odwiedziny chorych na zgłoszenie, choćby telefoniczne ( probostwo - 61 296 15 10; wikariat: 61 296 68 31 ).


Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary, za ofiary na misje oraz na Kowanówko, także te, które wpłynęły na konto „Bóg zapłać” ( 95 2030 0045 1110 0000 0394 9690 ). Na tym etapie pilne jest przeprowadzenie prac brukarskich wokół kaplicy, by móc wystąpić o odbiór budowlany i na te prace przeznaczymy ofiary zebrane dzisiaj na tacę. „Bóg zapłać” za złożoną Daninę i dar z racji jubileuszu naszej parafii.


Jest prasa: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnik”, „Mały Gość Niedzielny”, „List do chorych” i „Miłujcie się”.


Módlmy się za: + Józef Polcyn, + Stanisław Nowak. Wieczny odpoczynek ...


............................

Pozdrawiamy wszystkich Was bardzo serdecznie.

Niech łączy nas wspomnienie w codziennej modlitwie.

Niech Wam Bóg błogosławi

 W KOŚCIELE

PROSIMY ZAKŁADAĆ

MASECZKĘ

LUB

ZACHOWAĆ BEZPIECZNY DYSTANS
CHÓR I BALKONY

SĄ OTWARTE
KOMUNIA ŚW. NA RĘKĘ UDZIELANA JEST

PRZY OBRAZIE

JEZUSA MIŁOSIERNEGO 

 

Szanowni Państwo, nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz sie wiecej na temat polityki cookies.

Akceptuje pliki cookie w formie przewidzianej przez strone